Форма за онлайн регистрация в шахматен турнир Купа "Средец"

 

lok3  elit3  1 

ДЕВЕТИ МЕЖДУНАРОДЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО КЛАСИЧЕСКИ ШАХМАТ КУПА „СРЕДЕЦ“

26.11 - 27.11.2016г.,  бул. "Цар Борис III" 17, Народно читалище "Средец-1926"

Ежемесечен турнир с натрупване на бонус точки при участие!
Участникът с най-много събрани точки, печели голямата награда КУПА "СРЕДЕЦ" и парична награда в размер на 1000 лв.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
                             
ДЕВЕТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР КУПА "СРЕДЕЦ"  - 26-27.11.2016            
Last update 27.11.2016 18:28:42                        
                             
Final Ranking crosstable after 6 Rounds                    
Rk.   Name Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd Pts.  TB1 TB2 TB3
1   Raykov Stefan  2198 BUL   7b½  13w1   2b1   8w1   4b½   5w1 5 0 19 22
2   Tsekov Svetozar  2196 BUL  17w1   4b½   1w0  19b1   6w1   9b1 4,5 0 18 20
3   Vaklinov Vasil  2093 FRA  14w½   6b½   7b1  11w1   5b½   4w1 4,5 0 18 20
4   Metev Martin  2060 BUL  20b1   2w½  10b1   5w1   1w½   3b0 4 0 21 23
5   Dereshki Dario  2082 BUL  16w1  15b1   8w1   4b0   3w½   1b0 3,5 0 20 22
6   Shentov Petar-Delian  1937 BUL  10b½   3w½  13b1  12w1   2b0   8w½ 3,5 0 18 21
7   Ruschukov Boyan  1878 BUL   1w½  14b1   3w0  10b0  15w1  13b1 3,5 0 18 20
8   Petkov Matey  2161 BUL  18b1  11w1   5b0   1b0  12w1   6b½ 3,5 0 18 19
9   Gelemerov Yane  2014 BUL  15w0  16b1  19w½  17b1  10w1   2w0 3,5 0 14 16
10   Ralchev Lachezar  1524 BUL   6w½  21b1   4w0   7w1   9b0  11w½ 3 0 18 20
11   Tzonev Kirjl  1892 BUL  12w1   8b0  15w1   3b0  14w½  10b½ 3 0 16 19
12   Dimov Nikola  1332 BUL  11b0 -1  17w1   6b0   8b0  18w1 3 0 14 15
13   Mehmed Elif  1729 BUL  21w1   1b0   6w0  14b½  19w1   7w0 2,5 0 17 19
14   Mihalev Daniil  1748 BUL   3b½   7w0  18b½  13w½  11b½  16w½ 2,5 0 16 17
15   Babatov Martin  1595 BUL   9b1   5w0  11b0  18w½   7b0  19w1 2,5 0 16 17
16   Kostov Nikolay  1705 BUL   5b0   9w0  20b0 -1  17w1  14b½ 2,5 0 14 15
17   Ignatov Bojidar  1853 BUL   2b0  18w1  12b0   9w0  16b0 -1 2 1 14 15
18   Kolev Velio  1767 BUL   8w0  17b0  14w½  15b½ -1  12b0 2 0 13 14
19 AFM Georgiev Konstantin  1795 BUL 0  20w1   9b½   2w0  13b0  15b0 1,5 0 17 19
20   Toncheva Nadya  1633 BUL   4w0  19b0  16w1 0 0 0 1 0 14 16
21   Bozilov Dragan  2084 SRB  13b0  10w0 0 0 0 0 0 0 12 13
                             
You find all details to this tournament under  http://chess-results.com/tnr247257.aspx?lan=1            
Chess-Tournament-Results-Server: Chess-Results                  
 
1     2    3  4 
5  6 7 tochki
 

 


КЛАСИРАНЕ ДО МОМЕНТА

 

Крайно класиране за Първи международен турнир по класически шахмат Купа "Средец" 23-24.01.2016

ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО КЛАСИЧЕСКИ ШАХМАТ КУПА "СРЕДЕЦ"      
23-24.01.2016 г., София                    
                           
Organizer(s) : ШК "Локомотив" София, ШК "ЕЛИТ", ШК "Левски", БФ Шахмат            
Chief Arbiter : IA Veneta Petkova, ID: 2908573                  
Town : Sofia                        
Rating-Ø : 1498                      
Date : 2016/01/23 To 2016/01/24                    
                           
Final ranking                      
                           
Rank SNo.   Name   NRtg IRtg Club Type Pts BH. BH. Vict ТОЧКИ
1 1 WFM Antova Gabriela F 2275 2157 Shah XXI, Sofia U14 20½ 23½ 5 10 т. 
2 6   Paunchev Dimitar   2017 2046 Trayana 2011, Stara Zagora   5 21½ 24½ 5 8 т.
3 8 IM Orev Petar   2078 2024 Sofia S65 5 20½ 23 4 6 т.
4 12   Andreev Dobrotich   1927 1859 An Pasan, Sofia S65 5 18½ 21 5 5 т.
5 7   Tsonev Kiril   2047 2039 Pavlikeni   19½ 21½ 4 4 т. 
6 9   Metev Martin   2082 2018 An Pasan, Sofia   19 22 4 3 т.
7 2   Stoyanov Radoi   2190 2143 CSKA, Sofia   18½ 21½ 3 2 т.
8 11   Kamenov Valentin   1890 1874 AETS, Kozloduy   18 20 3 1 т.
9 43   Rusev Dobril   1915 0 Trayana 2011, Stara Zagora   17½ 19½ 4  
10 13   Kazakov Danail   1937 1858 Maritsa - Iztok, Radnevo   4 20 23 4  
11 5   Todorov Tsetsko   2164 2054 An Pasan, Sofia   4 20 22½ 4  
12 18   Cholakov Nikolay   1858 1808 An Pasan, Sofia U14 4 19 21 4  
13 3   Popov Georgi   2136 2113 Han Asparuh, Sofia S65 4 19 21 3  
14 17   Kolev Lachezar   1821 1816 An Pasan, Sofia U12 4 18½ 20½ 3  
15 42   Ralchev Stoyan   1975 0 ELIT, Sofia   4 17½ 19 4  
16 25 CM Ivanov Svetlen   1682 1533 Lokomotiv, Sofia U08 4 16 18½ 4  
17 29   Ralchev Lachezar   1549 1446 ELIT, Sofia U10 4 15½ 17 4  
18 4   Gelemerov Yane   2131 2060 Yuri Benderev - 1912, Pernik S65 22 24 3  
19 10   Georgieva Emilia F 1920 1891 Sofia   21 23½ 3  
20 16   Vasilev Lyuboslav   1840 1830 Kyustendil   20½ 22½ 3  
21 26   Georgiev Konstantin   1713 1524 Yuri Benderev - 1912, Pernik U10 17½ 19 3  
22 20   Ivanov Oleg   1661 1721 CSKA, Sofia   17 19 3  
23 21   Toncheva Nadya F 1759 1689 Lokomotiv, Sofia U12 16 17½ 3  
24 31   Yordanov Kaloyan   1582 1355 ELIT, Sofia U12 14½ 15½ 3  
25 34   Todorov Vladimir   1433 1298 ELIT, Sofia U12 3 19½ 21½ 3  
26 27   Gadzhev Denislav   1638 1492 An Pasan, Sofia U10 3 18½ 19 3  
27 30   Bureva Radilena F 1572 1430 Shah XXI, Sofia U16 3 18 20 2  
28 23   Simov Zahari   1504 1562 CSKA, Sofia S65 3 18 19½ 3  
29 28   Kostov Deyan Samuil   1567 1463 Levski, Sofia U10 3 17 18½ 3  
30 15   Vasilev Rosen   1878 1831 Ivis - Plyus, Sofia   3 16½ 17½ 2  
31 36   Rangelov Boyan   1402 1271 ELIT, Sofia U10 3 16 16½ 3  
32 35   Ilieva Ralitsa F 1447 1294 An Pasan, Sofia U12 3 15 16½ 3  
33 38   Evtimova Bilyana F 1202 1253 CSKA, Sofia U12 3 14½ 16½ 3  
34 19   Ivanov Denis   1875 1802 Lokomotiv, Sofia U16 3 14½ 16½ 3  
35 53   Ivanova Boyana F 0 0 Sofia U10 3 13 14 3  
36 39   Dzyunzhu Dzin   1184 1175 ELIT, Sofia U14 3 12½ 13½ 3  
37 40   Yordanov Martin   1278 1158 Lokomotiv, Sofia U10 17½ 19½ 2  
38 22   Tsenkov Tsenko   1588 1570 Sofia S65 17½ 18 2  
39 41   Kanov Nikola   1289 1116 ELIT, Sofia U10 16½ 17 2  
40 48   Assi Radi   0 0 ELIT, Sofia U14 15 16 2  
41 37   Genchev Petar   1224 1271 Shah XXI, Sofia U12 13 14½ 2  
42 24   Sapareva Magdalena F 1571 1553 Mihail Tal, Cherven Bryag S65 2 18 20½ 2  
43 46   Kadir Metin   1039 0 Shah XXI, Sofia U08 2 14½ 15 2  
44 33   Petkov Gabriel   1487 1348 Lokomotiv, Sofia U12 2 14 15½ 2  
45 57   Mladenov Hristo   0 0 Lokomotiv, Sofia U10 2 14 15 2  
46 58   Rangelov Ivan   0 0 ELIT, Sofia   2 14 15 1  
47 47   Assi  Rami   0 0 ELIT, Sofia U14 2 14 14½ 2  
48 55   Kolev Miroslav   0 0 An Pasan, Sofia   2 13 14½ 1  
49 49   Dobrislavov Kaloyan   0 0 Lokomotiv, Sofia U10 2 13 13½ 2  
50 59   Sabri Musab   0 0 ELIT, Sofia U14 14½ 16 0  
51 45   Pilarski Danko   1231 0 Shah XXI, Sofia U12 13½ 15 1  
52 50   Dzhurov Mario   0 0 Lokomotiv, Sofia U10 13 13½ 1  
53 52   Hristov Emanuil   0 0 Lokomotiv, Sofia   11 11½ 1  
54 54   Karabelyov Teodor   0 0 Sofia   1 16½ 18½ 1  
55 32   Ma Ichen F 1411 1352 Shah XXI, Sofia U12 1 15½ 17½ 1  
56 44   Raychinov Antoan   1258 0 Shah XXI, Sofia U10 1 11½ 12 1  
57 51   Yordanov Boryan   0 0 Lokomotiv, Sofia U08 ½ 10½ 11 0  
  56   Mirkov Stefan   0 0 Shah XXI, Sofia U12 ½ 10½ 11 0  
59 14   Stoilov Aleksandar   1918 1840 Pleven XXI, Pleven   0 13½ 14½ 0  
                           
Program Swiss-Manager developed and copyright © by DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,            
Mail:Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.,homepage http://swiss-manager.at, User:Bulgarian Chess Federation, 2015/12/02            
Details on this tournament can be found on http://chess-results.com                

Крайно класиране за Втори международен турнир по класически шахмат Купа "Средец" 20.02-21.02.2016

ВТОРИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР КУПА "СРЕДЕЦ"        
20-21.02.2016 г., София                
                       
Organizer(s) : ДЮШ, НЧ "Средец-1926", ШК "ЕЛИТ", ШК "Левски", ШК "Локомотив" София, ШК"Шах XXI"
Chief Arbiter : IA Veneta Petkova, ID: 2908573            
Arbiter : IA Hristo Velchev, ID: 2906481                
Town : Sofia                    
Rating-Ø : 1583                  
Date : 2016/02/20 To 2016/02/21                
                       
Final ranking                  
                       
Rank SNo.   Name   NRtg IRtg FED Club Pts BH. ТОЧКИ
1 1   Vaklinov Vasil   2062 2142 FRA Kapablanka 97, Dupnitsa 22 10 т.
2 5   Raykov Stefan   2112 2096 BUL An Pasan, Sofia 21½ 8 т.
3 12   Andreev Dobrotich   1927 1890 BUL An Pasan, Sofia 5 19 6 т.
4 7   Paunchev Dimitar   2017 2067 BUL Trayana 2011, Stara Zagora 21 5 т.
5 3   Stoyanov Radoi   2190 2111 BUL CSKA, Sofia 18 4 т.
6 14   Georgieva Emilia F 1920 1884 BUL Debyut, Oryahovo 15 3 т.
7 17   Vasilev Lyuboslav   1840 1816 BUL Kyustendil 4 21½ 2 т.
8 15   Stoilov Aleksandar   1918 1845 BUL Pleven XXI, Pleven 4 19½ 1 т. 
9 20   Kochiev Ivan   1886 1726 BUL Plovdiv, Plovdiv 4 19½  
10 9   Gelemerov Yane   2131 2046 BUL Yuri Benderev - 1912, Pernik 4 19  
11 6   Petkov Matey   2069 2088 BUL Lokomotiv, Sofia 4 18  
12 18   Vasilev Rosen   1878 1808 BUL Ivis - Plyus, Sofia 4 17  
13 2   Ignatov Bojidar   2057 2142 BUL Lokomotiv, Mezdra 4 16½  
14 16   Cholakov Nikolay   1858 1822 BUL An Pasan, Sofia 20  
  23   Toncheva Nadya F 1759 1643 BUL Levski, Sofia 20  
16 4   Tashev Aleksandar   2043 2108 BUL Sofia 18½  
17 24   Georgiev Konstantin   1713 1572 BUL Yuri Benderev - 1912, Pernik 18  
18 22 AIM Ginev Nikola   1823 1657 BUL   17  
19 28   Genov Valentin   1623 1517 BUL An Pasan, Sofia 15  
20 40   Kanov Nikola   1289 1117 BUL ELIT, Sofia 14½  
21 10   Tzonev Kiril   2047 2042 BUL   13½  
22 19   Atanasova Elitsa F 1900 1804 BUL   3 19½  
23 29   Gadzhev Denislav   1638 1494 BUL An Pasan, Sofia 3 18½  
24 11   Kamenov Valentin   1890 1911 BUL AETS, Kozloduy 3 17  
25 8   Metev Martin   2082 2064 BUL An Pasan, Sofia 3 17  
26 25   Pavlov Viktor   1628 1561 BUL An Pasan, Sofia 3 17  
27 30   Damyanov Boris   1344 1480 BUL Ritsar, Sofia 3 16½  
28 21   Ivanov Oleg   1661 1693 BUL CSKA, Sofia 3 16  
29 31   Yordanov Kaloyan   1582 1390 BUL ELIT, Sofia 3 15  
30 26   Simov Zahari   1504 1553 BUL   19½  
31 35   Rangelov Boyan   1402 1257 BUL ELIT, Sofia 18  
32 27 CM Ivanov Svetlen   1682 1544 BUL Lokomotiv, Sofia 18  
33 33   Ilieva Ralitsa F 1447 1309 BUL An Pasan, Sofia 16  
34 39   Yordanov Martin   1278 1160 BUL Lokomotiv, Sofia 14½  
35 13   Sotirov Nikolaj   1999 1889 BUL Burgas 64, Burgas 14  
36 41   Tsvetkov Milen   1796 0 BUL Slivnitsa 13½  
37 38   Chan Dzhi   1155 1236 BUL ELIT, Sofia 2 17  
38 32   Angelova Elizabet F 1367 1324 BUL Lokomotiv, Sofia 2 15½  
39 37   Genchev Petar   1224 1256 BUL Levski, Sofia 2 15½  
40 34   Bozhilov Georgi   1297 1266 BUL An Pasan, Sofia 2 14½  
41 49   Hristov Emanuil   0 0 BUL Lokomotiv, Sofia 2 14½  
42 47   Doychinov Aleksandar   0 0 BUL ELIT, Sofia 2 13½  
43 48   Doychinov Simeon   0 0 BUL ELIT, Sofia 2 13  
44 36   Evtimova Bilyana F 1202 1257 BUL CSKA, Sofia 2 12½  
45 45   Bakalova Tsvetelina F 0 0 BUL An Pasan, Sofia 12  
46 43   Kadir Metin   1039 0 BUL Shah XXI, Sofia 10½  
47 42   Bogdanin Kaloyan   1157 0 BUL Shah XXI, Sofia 1 14  
48 44   Bakalova Hristina F 0 0 BUL An Pasan, Sofia 1 13  
49 46   Dobrislavov Kaloyan   0 0 BUL Lokomotiv, Sofia 1 11  
                       
Program Swiss-Manager developed and copyright © by DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,      
Mail:Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.,homepage http://swiss-manager.at, User:Bulgarian Chess Federation, 2016/02/04      
Details on this tournament can be found on http://chess-results.com            

Крайно класиране за Трети международен турнир по класически шахмат Купа "Средец" 26.03-27.03.2016

Organizer(s) : ДЮШ, НЧ "Средец-1926", ШК "ЕЛИТ", ШК "Левски", ШК "Локомотив" София, ШК"Шах XXI"  
Tournament Director : Vasil Tonchev                
Chief Arbiter : IA Veneta PETKOVA, ID 2908573              
Arbiter : IA Hristo VELCHEV, ID 2906481                
Town : Sofia                    
Rating-Ø : 1595                  
Date : 2016/03/26 To 2016/03/27                
                       
Final ranking                  
                       
Rank SNo.   Name Club Birth Pts Res. BH. BH. SB ТОЧКИ
1 22   Shentov Petar-Delian Lokomotiv, Sofia 2001/10/12 ½ 21½ 22 19,25 10
2 8   Petkov Matey Lokomotiv, Sofia 2002/03/29 ½ 20½ 23½ 20,75 8
3 15   Daskalov Emil Ivis - Plyus, Sofia 1971/05/25 5 0 20½ 22½ 18,25 6
4 6   Dyakov Martin Pleven XXI, Pleven 1978/05/06 0 22 24 16,00 5
5 2   Todorov Nikolay Levski, Sofia 1964/10/10 4 0 21½ 24 14,00 4
6 4   Ignatov Bojidar Lokomotiv, Mezdra 1956/08/06 4 0 20 22 11,50 3
7 18   Patev Petko Krakra Pernik, Pernik 1957/03/31 4 0 20 21½ 12,00 2
8 1   Vaklinov Vasil Kapablanka 97, Dupnitsa 1983/04/04 4 0 19½ 22½ 13,00 1
9 5   Paunchev Dimitar Stara Zagora 1979/02/27 4 0 19 22 13,00  
10 7 IM Orev Petar Sofia 1934/06/07 4 0 18½ 21½ 14,25  
11 11 WCM Peycheva Gergana Levski, Sofia 2003/07/30 4 0 18½ 21½ 13,00  
12 13   Dochev Delyan Lokomotiv, Sofia 1999/05/31 4 0 18½ 20½ 11,00  
13 12   Tsonev Kiril Pavlikeni 1979/06/16 4 0 18½ 19½ 10,50  
14 14   Tashev Aleksandar Ivis - Plyus, Sofia 2006/02/28 4 0 18 21 13,00  
15 3   Stoyanov Radoi CSKA, Sofia 1962/10/11 4 0 17½ 19½ 12,50  
16 19   Vasilev Lyuboslav Kyustendil 1979/08/27 0 18½ 20 9,50  
17 33   Kondov Vasil Burgas 64, Burgas 2007/07/06 0 17 18½ 9,00  
18 10   Metev Martin An Pasan, Sofia 1984/09/14 0 17 18½ 7,50  
19 16   Andreev Dobrotich An Pasan, Sofia 1943/02/20 3 0 20 21 9,00  
20 35   Todorov Vladimir ELIT, Sofia 2005/01/10 3 0 18 18½ 6,50  
21 23   Timev Anzhelo Sofia 1949/06/20 3 0 17½ 20½ 9,25  
22 30   Velikova Gabriela Shah XXI, Sofia 2002/01/19 3 0 17½ 19½ 8,25  
23 25   Baltov Nikola Plovdiv 1996/02/11 3 0 17½ 19½ 7,50  
24 29 CM Ivanov Svetlen Lokomotiv, Sofia 2008/02/15 3 0 17½ 19 7,50  
25 20   Kamenov Valentin AETS, Kozloduy 1967/06/25 3 0 17 18½ 6,00  
26 31   Ralchev Lachezar ELIT, Sofia 2007/10/30 3 0 17 18 8,00  
27 26   Ralchev Stoyan ELIT, Sofia 1981/02/04 3 0 17 18 6,00  
28 21   Toncheva Nadya Levski, Sofia 2005/12/05 3 0 15½ 17 6,00  
29 38   Petkov Gabriel Lokomotiv, Sofia 2004/04/26 3 0 15½ 16½ 6,25  
30 24   Ivanov Oleg CSKA, Sofia 1952/12/11 3 0 13½ 15 5,00  
31 40   Chan Dzhi ELIT, Sofia 2004/12/13 3 0 13 13½ 4,00  
32 50   Bakalova Tsvetelina An Pasan, Sofia 2008/12/12 3 0 12 13 4,50  
33 27   Ivanova Hristina Lokomotiv, Sofia 2003/10/24 0 15 16 5,50  
34 36   Ma Ichen Shah XXI, Sofia 2005/01/17 0 15 16 5,25  
35 48   Pilarski Danko Shah XXI, Sofia 2005/08/23 0 13½ 14 3,25  
36 43   Kanov Nikola ELIT, Sofia 2007/12/07 0 13 14½ 4,25  
37 32   Stoyanov Ivan Sofia 1934/07/19 2 0 17½ 19 4,50  
38 17   Kazakov Danail Maritsa-Iztok, Radnevo 1980/08/13 2 0 16½ 18½ 5,00  
39 28   Simov Zahari CSKA, Sofia 1933/11/20 2 0 16 17½ 4,50  
40 39   Genchev Petar Levski, Sofia 2005/07/04 2 0 16 17½ 3,50  
41 37   Mihaylov Petar Shah XXI, Sofia 2003/07/26 2 0 15½ 17 3,50  
42 42   Mladenov Hristo Lokomotiv, Sofia 2007/02/05 2 0 15 16 2,50  
43 41   Simonska Gergana Lokomotiv, Sofia 2003/05/15 2 0 14 14½ 1,50  
44 47   Tsolovski Tsvetelin Shah XXI, Sofia 2007/08/20 2 0 10 10½ 2,00  
45 53   Ivanova Boyana CSKA, Sofia 2007/02/21 0 15 17½ 3,75  
46 44   Iliev Nikola Shah XXI, Sofia 2007/08/28 0 14 14½ 2,00  
47 49   Bakalova Hristina An Pasan, Sofia 2008/12/12 1 0 17 18 1,00  
48 9   Dyulgerov Dimitar Mihail Tal, Cherven Bryag 1996/05/05 1 0 14½ 16½ 2,50  
49 52   Ivanov Ognyan Shah XXI, Sofia 1969/10/22 1 0 13½ 15½ 2,00  
50 34   Arshinkova Boryana Mihail Botvinik, Sofia 2008/12/09 1 0 13½ 15 1,50  
51 45   Raychinov Antoan Shah XXI, Sofia 2006/09/06 1 0 12½ 14 1,50  
52 46   Kalinova Viktoria Ritsar, Sofia 2007/01/29 0 0 13½ 14½ 0,00  
53 51   Ivanov Filip Shah XXI, Sofia 2007/06/12 0 0 11 12 0,00  
                       
Program Swiss-Manager developed and copyright © by DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,            
Mail:Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.,homepage http://swiss-manager.at, User:Bulgarian Chess Federation, 2016/02/04            
Details on this tournament can be found on http://chess-results.com              

Класиране по точки за Купа "Средец" към момента

tochki sredec fin

Крайно класиране за Четвърти международен турнир по класически шахмат Купа "Средец" 23.04-24.04.

4-th International Open Chess Tournament "Sredets Cup"           
                           
Final ranking                      
                           
Rank SNo.   Name   NRtg IRtg Type Pts Res. BH. BH. SB Vict
1 10   Andreev Martin   1780 2017   5 0 19 22 17,50 5
2 7   Bozilov Dragan   0 2038   5 0 17½ 19½ 15,50 5
3 4   Popov Georgi   2110 2088 S60 0 20½ 22 15,00 4
4 1   Nachev Nasko   2107 2167   0 17 19 13,00 4
5 12   Gelemerov Yane   2083 1994 S60 4 0 22 24½ 15,25 3
6 16   Shentov Petar-Delian   1845 1923   4 0 20½ 22 13,50 4
7 6 IM Orev Petar   2105 2049 S60 4 0 18½ 21½ 13,75 2
8 3   Todorov Nikolay   2161 2093   4 0 18½ 21 13,75 3
9 17   Andreev Dobrotich   1928 1888 S60 4 0 18½ 19 10,00 3
10 2   Vaklinov Vasil   2094 2146   4 0 17 18½ 11,75 3
11 5   Metev Martin   2070 2055   4 0 16½ 19 11,50 3
12 9 WCM Peycheva Gergana F 2033 2036   4 0 14 15½ 10,25 3
13 13   Dochev Delyan   2042 1980   0 18½ 20 9,50 3
14 27 CM Ivanov Svetlen   1653 1533 U12 0 16½ 18 7,50 3
15 35   Mladenov Mladen   0 0   0 12½ 14 7,25 2
16 19   Dimitrov Dejan   1962 1822   3 0 21 23½ 9,50 3
17 15   Georgiev Nikolay   1934 1954   3 0 19½ 20 7,00 2
18 23   Toncheva Nadya F 1730 1746 U12 3 0 17½ 19 6,00 3
19 26   Ralchev Stoyan   1943 1621   3 0 17½ 18 6,25 2
20 24   Tsyntsarski Boyko   1844 1703   3 0 17 17½ 5,00 3
21 11   Tzonev Kirjl   2016 2000   3 0 15½ 17 5,50 3
22 8   Ignatov Bojidar   2038 2036 S60 3 0 15 16½ 6,00 3
23 20   Mihalev Daniil   1912 1775   0 19½ 22 8,50 2
24 22   Kostov Nikolay   1812 1749 S60 0 16 17½ 6,00 2
25 25   Ivanov Oleg   1631 1630 S60 0 11 11½ 2,25 2
26 18   Vasilev Lyuboslav   1874 1858   2 0 17½ 18 3,00 2
27 31   Kanov Nikola   1279 1205 U12 2 0 14½ 16 4,00 2
28 29   Kondov Vasil   1586 1439 U12 2 0 13½ 14 2,00 2
29 30   Evtimova Bilyana F 1410 1254 U12 2 0 13 13½ 1,50 1
30 28   Ralchev Lachezar   1533 1487 U12 2 0 12 13 2,50 1
31 33   Yordanov Martin   1260 1156 U12 2 0 11½ 12 1,00 1
32 21   Petrov Stanislav   1852 1773   0 17½ 19 2,75 1
33 14   Tashev Aleksandar   2005 1964 U12 0 16½ 18½ 3,25 1
34 34   Dobrislavov Kaloyan   0 0   1 0 13½ 15 2,00 0
35 32   Mladenov Hristo   1181 1186 U12 1 0 12½ 14 1,50 0
                           
Program Swiss-Manager developed and copyright © by DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,        
Mail:Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.,homepage http://swiss-manager.at, User:Bulgarian Chess Federation, 2016/02/04      
Details on this tournament can be found on http://chess-results.com                

Крайно класиране за V- ти международен турнир по класически шахмат Купа "Средец" 28.05-29.05.

Final Ranking crosstable after 6 Rounds
Rk.   Name 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd Pts.  TB1   TB2   TB3 
1   TODOROV Nikolay 12w1 4b1 6w½ 20b1 5w1 2b½ 5 0 19 21
2   METEV Martin 24w1 17b1 5w½ 6b1 7w1 1w½ 5 0 18 19,5
3   RAYKOV Stefan 25w1 6b0 18w1 12b1 9w1 5b1 5 0 15 16,5
4   POPOV Ilian 16b1 1w0 10b½ 15w1 8b½ 14w1 4 0 18 21
5   BOZILOV Dragan 15b1 7w1 2b½ 8w1 1b0 3w0 3,5 0 22 25
6   GELEMEROV Yane 22b1 3w1 1b½ 2w0 10b½ 7b½ 3,5 0 22 23,5
7   NACHEV Nasko 14w1 5b0 19w1 11b1 2b0 6w½ 3,5 0 18,5 21
8 WCM PEYCHEVA Gergana 21w1 11b½ 13w1 5b0 4w½ 9b½ 3,5 0 17,5 19
9   POPOV Georgi 19w1 13b½ 20w½ 17b1 3b0 8w½ 3,5 0 16,5 18,5
10   ANDREEV Dobrotich 17w0 24b1 4w½ 13b1 6w½ 11b½ 3,5 0 16,5 18
11 IM OREV Petar 20b½ 8w½ 22b1 7w0 19b1 10w½ 3,5 0 15 16,5
12   TIMEV Anzhelo 1b0 16w1 25b1 3w0 14w0 21b1 3 0 17,5 19
13   SHENTOV Petar-Delian 18b1 9w½ 8b0 10w0 20b1 15w½ 3 0 15,5 17
14   IGNATOV Bojidar 7b0 20w0 23b1 22w1 12b1 4b0 3 0 14,5 16
15   STOYANOV Georgi 5w0 21b1 17w½ 4b0 18w1 13b½ 3 0 14,5 16
16   KRASTEVA Beloslava 4w0 12b0 24w1 18b½ 17w½ 20w1 3 0 13 14,5
17   VAKLINOV Vasil 10b1 2w0 15b½ 9w0 16b½ 19w½ 2,5 0 18 20,5
18   SIMOV Zahari 13w0 -1 3b0 16w½ 15b0 25w+ 2,5 0 16 17,5
19   VASILEV Lyuboslav 9b0 23w1 7b0 21w1 11w0 17b½ 2,5 0 15 16,5
20   TONCHEVA Nadya 11w½ 14b1 9b½ 1w0 13w0 16b0 2 0 18 21
21   GEORGIEV Nikolay 8b0 15w0 -1 19b0 23w1 12w0 2 0 14 15,5
22   KOSTOV Nikolay 6w0 25b1 11w0 14b0 24w0 -1 2 0 13 14
23   KRASTEV Krasimir Naidenov 0 19b0 14w0 -1 21b0 24b1 2 0 12 13
24   TSYNTSARSKI Boyko 2b0 10w0 16b0 25w½ 22b1 23w0 1,5 0,5 15 16,5
25   TAUSHANOV Stojan 3b0 22w0 12w0 24b½ -1 18b- 1,5 0,5 13,5 14,5
Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Крайно класиране за VI международен турнир по класически шахмат Купа "Средец" 16.07-17.07.2016

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ЗА ШЕСТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР КУПА "СРЕДЕЦ"  16.07 - 17.07.2016

Rank SNo.   Name NRtg IRtg Club Pts Res. BH. BH. SB Vict
1 4   Popov Georgi 2112 2090 ШК ЦСКА, София 5 0 21 23 18,50 4
2 3   Petkov Matey 2182 2117 СКШ Локомотив, София 0 20 22½ 15,25 4
3 9 IM Orev Petar 2077 2038 ШК ЦСКА, София 0 19½ 22½ 16,25 4
4 8   Dyakov Martin 2161 2057 СКШ Плевен XXI, Плевен 0 19½ 22 16,00 3
5 1   Kirov Dimitar 2197 2131 ШК Ивис-Плюс, София 0 19½ 22 15,75 3
6 5   Vaklinov Vasil 2062 2088 ШК Капабланка 97, Дупница 0 19 21½ 15,50 3
7 11   Petrov Vladimir Olegov 2043 2025 ШК Капабланка 97, Дупница 0 14½ 17 13,00 4
8 25   Georgiev Konstantin 1814 1636 ШК Юри Бендерев-1912, Перник 4 0 19 21 12,50 3
9 14   Ignatov Bojidar 1976 1936 ШК Локомотив, Мездра 4 0 17½ 19½ 11,00 4
10 19   Mihalev Daniil 1874 1784 ШК Гебедже, Белослав 4 0 17 18½ 10,50 4
11 20   Kostov Nikolay 1796 1709 ШК Ан Пасан, София 4 0 17 17½ 8,50 4
12 12   Daskalov Emil 2125 2012 ШК Ивис-Плюс, София 0 20 20½ 9,25 3
13 2   Todorov Nikolay 2166 2127 ШК Левски, София 0 19 21½ 11,50 2
14 6   Metev Martin 2117 2086 ШК Ан Пасан, София 0 17 19 8,50 3
15 7   Paunchev Dimitar 2056 2067 Стара Загора 3 0 20½ 23½ 10,25 2
16 10   Gelemerov Yane 2032 2027 ШК Юри Бендерев-1912, Перник 3 0 19 21½ 8,50 3
17 21   Stoev Tsvetoslav 2005 1705 ШК ЦСКА, София 3 0 18½ 20½ 9,00 2
18 32   Karaivanova Petya 1497 1417 СКШ Асеновец 2006, Асеновград 3 0 18 20 8,50 3
19 15   Andreev Dobrotich 1961 1931 ШК Ан Пасан, София 3 0 17 18½ 6,75 2
20 38   Mollov Aleksandar 1315 1138 СКШ Рицар, София 3 0 16½ 19 9,00 3
21 29   Rutten Alexander 1491 1483 СКШ Славия, София 3 0 16½ 19 8,75 2
22 18   Taushanov Stojan 1878 1836 София 3 0 16 18 7,50 3
23 26   Ivanov Iliyan V 1799 1571 СКШ Локомотив, София 3 0 16 17 5,50 3
24 31   Strendeva Viktoria 1524 1423 СКШ Асеновец 2006, Асеновград 3 0 15½ 16 6,50 3
25 30   Ralchev Lachezar 1546 1444 ШК Елит, София 3 0 15½ 16 4,75 2
26 28   Simov Zahari 1503 1510 ШК ЦСКА, София 3 0 13½ 15 6,00 3
27 22   Toncheva Nadya 1855 1704 ШК Левски, София 0 17 17½ 3,75 2
28 17   Vasilev Lyuboslav 1867 1842 Кюстендил 0 16½ 19½ 7,50 2
29 24   Ralchev Stoyan 1919 1659 ШК Елит, София 0 16 17 4,00 2
30 23   Krastev Krasimir Naidenov 1655 1698 София 0 15 15½ 3,50 2
31 39   Nikolova Angelika 1273 1123 СКШ Рицар, София 0 10 10½ 2,25 2
32 35   Arshinkova Boryana 1164 1332 ШК Михаил Ботвиник, София 2 0 15 15½ 3,00 2
33 40   Danov Valentin 0 0 СКШ Рицар, София 2 0 14½ 15 2,50 1
34 34   Yordanov Kaloyan 1569 1350 ШК Елит, София 2 0 14 15 3,00 2
35 27   Sapareva Magdalena 1539 1521 ШК Михаил Тал, Червен Бряг 2 0 13 14½ 3,50 2
36 13   Tzonev Kirjl 1970 1967 Павликени 0 15½ 17½ 3,25 1
37 37   Genchev Petar 1290 1293 ШК Левски, София 0 11½ 12½ 1,75 0
38 36   Simidchieva Lora 1309 1331 СКШ Локомотив, София 0 11½ 12 1,00 1
39 16   Kamenov Valentin 1827 1848 АЕЦ, Козлодуй 1 0 15 16 1,00 1
40 41   Ivanov Lachezar 0 0 ШК ЦСКА, София 1 0 14½ 16 1,50 0
41 33   Ivanova Hristina 1309 1384 СКШ Локомотив, София ½ 0 13 14½ 1,25 0
                         

 

Program Swiss-Manager developed and copyright © by DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,    
Mail:Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.,homepage http://swiss-manager.at, User:Bulgarian Chess Federation, 2016/06/10    
Details on this tournament can be found on http://chess-results.com        
                 
Organizer(s) : ДЮШ, НЧ "Средец-1926", ШК "ЕЛИТ", ШК "Левски", ШК "Локомотив" София, ШК"Шах XXI"
Tournament Director : Vasil Tonchev          
Chief Arbiter : IA Veneta PETKOVA, ID 2908573        
Arbiter : IA Hristo VELCHEV, ID 2906481          
Town : Sofia              
Rating-Ø : 1694            
Date : 2016/07/16 To 2016/07/17          

Крайно класиране за VII-ми международен турнир по класически шахмат Купа "Средец" 23.09-24.09..2016

Rk.   Name Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd Pts.  TB1   TB2   TB3 
1   Metev Martin 2040 BUL 25b1 15w1 4w½ 14b1 8b1 2w1 5,5 0 19 21
2   Petkov Matey 2156 BUL 17w1 5b1 24w1 20b1 4w1 1b0 5 0 20 22
3   Gelemerov Yane 2002 BUL 21w½ 14b½ 16w1 10b1 15w1 9b1 5 0 16 18
4   Raykov Stefan 2183 BUL 8b1 12w1 1b½ 6w1 2b0 11w1 4,5 0 21,5 25
5   Ignatov Bojidar 1931 BUL 28b1 2w0 19b1 8w0 18w1 15b1 4 0 17,5 19
6   Pavlov Vladimir 1850 BUL 29b1 9w1 20w½ 4b0 16w½ 14b1 4 0 17 18,5
7   Krastev Krasimir Naidenov 1682 BUL 30w1 24b0 14w0 23b1 26w1 16b1 4 0 12,5 14,5
8   Timev Anzhelo 1758 BUL 4w0 21b1 30w1 5b1 1w0 12w½ 3,5 0 19,5 21,5
9   Mitev Valentin 2100 BUL 10w½ 6b0 21w1 17b1 13w1 3w0 3,5 0 19 21
10 CM Ivanov Svetlen 1631 BUL 9b½ 18w1 11b½ 3w0 24w1 17b½ 3,5 0 18 20
11   Dyakov Martin 2070 BUL 22w1 16b½ 10w½ 13b½ 20w1 4b0 3,5 0 17,5 20
12   Tzonev Kirjl 1930 BUL 31w1 4b0 17w½ 18b½ 22w1 8b½ 3,5 0 16,5 18
13   Andreev Dobrotich 1906 BUL 27w1 20b0 22w1 11w½ 9b0 24b1 3,5 0 14,5 16,5
14   Todorov Nikolay 2098 BUL 18b½ 3w½ 7b1 1w0 19b1 6w0 3 0 21,5 24,5
15   Vasilev Lyuboslav 1813 BUL 26w1 1b0 23w1 24b1 3b0 5w0 3 0 19 21
16   Mehmed Elif 1918 BUL 32b1 11w½ 3b0 25w1 6b½ 7w0 3 0 18,5 19
17   Ginev Nikola 1696 BUL 2b0 28w1 12b½ 9w0 25b1 10w½ 3 0 17,5 19
18   Toncheva Nadya 1590 BUL 14w½ 10b0 27w1 12w½ 5b0 26b1 3 0 16 18
19   Ralchev Stoyan 1646 BUL 20w0 31b1 5w0 30b1 14w0 27b1 3 0 14 15,5
20   Popov Georgi 2132 BUL 19b1 13w1 6b½ 2w0 11b0 0 2,5 0 19,5 22,5
21   Sapareva Magdalena 1506 BUL 3b½ 8w0 9b0 26b0 28w1 30b+ 2,5 0 15,5 17
22   Georgiev Nikolay 1562 BUL 11b0 32w1 13b0 31w1 12b0 25w½ 2,5 0 14 14,5
23   Ralchev Lachezar 1492 BUL 24w0 26b1 15b0 7w0 27w½ 31b1 2,5 0 13 14,5
24   Ruschukov Boyan 1953 BUL 23b1 7w1 2b0 15w0 10b0 13w0 2 0 19 21,5
25   Simov Zahari 1528 BUL 1w0 27b½ 28w1 16b0 17w0 22b½ 2 0 16 17,5
26   Kononenko Vladimir 0 BUL 15b0 23w0 32b1 21w1 7b0 18w0 2 0 14,5 15
27   Mladenov Hristo 1135 BUL 13b0 25w½ 18b0 32w1 23b½ 19w0 2 0 14 14,5
28   Arshinkova Boryana 1304 BUL 5w0 17b0 25b0 29w1 21b0 -1 2 0 12,5 13,5
29   Dimitrov Dimitar Hr. 0 BUL 6w0 30b0 31w0 28b0 32b+ 32w1 2 0 9,5 10
30   Karaivanova Petya 1451 BUL 7b0 29w1 8b0 19w0 31b½ 21w- 1,5 0,5 14,5 16
31   Genchev Petar 1264 BUL 12b0 19w0 29b1 22b0 30w½ 23w0 1,5 0,5 13,5 15
32   Simonski Plamen 1256 BUL 16w0 22b0 26w0 27b0 29w- 29b0 0 0 11 12,5

Крайно класиране за 9-ти международен турнир по класически шахмат Купа "Средец" 26.11-27.11.2016

                             
ДЕВЕТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР КУПА "СРЕДЕЦ"  - 26-27.11.2016            
Last update 27.11.2016 18:28:42                        
                             
Final Ranking crosstable after 6 Rounds                    
Rk.   Name Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd Pts.  TB1 TB2 TB3
1   Raykov Stefan  2198 BUL   7b½  13w1   2b1   8w1   4b½   5w1 5 0 19 22
2   Tsekov Svetozar  2196 BUL  17w1   4b½   1w0  19b1   6w1   9b1 4,5 0 18 20
3   Vaklinov Vasil  2093 FRA  14w½   6b½   7b1  11w1   5b½   4w1 4,5 0 18 20
4   Metev Martin  2060 BUL  20b1   2w½  10b1   5w1   1w½   3b0 4 0 21 23
5   Dereshki Dario  2082 BUL  16w1  15b1   8w1   4b0   3w½   1b0 3,5 0 20 22
6   Shentov Petar-Delian  1937 BUL  10b½   3w½  13b1  12w1   2b0   8w½ 3,5 0 18 21
7   Ruschukov Boyan  1878 BUL   1w½  14b1   3w0  10b0  15w1  13b1 3,5 0 18 20
8   Petkov Matey  2161 BUL  18b1  11w1   5b0   1b0  12w1   6b½ 3,5 0 18 19
9   Gelemerov Yane  2014 BUL  15w0  16b1  19w½  17b1  10w1   2w0 3,5 0 14 16
10   Ralchev Lachezar  1524 BUL   6w½  21b1   4w0   7w1   9b0  11w½ 3 0 18 20
11   Tzonev Kirjl  1892 BUL  12w1   8b0  15w1   3b0  14w½  10b½ 3 0 16 19
12   Dimov Nikola  1332 BUL  11b0 -1  17w1   6b0   8b0  18w1 3 0 14 15
13   Mehmed Elif  1729 BUL  21w1   1b0   6w0  14b½  19w1   7w0 2,5 0 17 19
14   Mihalev Daniil  1748 BUL   3b½   7w0  18b½  13w½  11b½  16w½ 2,5 0 16 17
15   Babatov Martin  1595 BUL   9b1   5w0  11b0  18w½   7b0  19w1 2,5 0 16 17
16   Kostov Nikolay  1705 BUL   5b0   9w0  20b0 -1  17w1  14b½ 2,5 0 14 15
17   Ignatov Bojidar  1853 BUL   2b0  18w1  12b0   9w0  16b0 -1 2 1 14 15
18   Kolev Velio  1767 BUL   8w0  17b0  14w½  15b½ -1  12b0 2 0 13 14
19 AFM Georgiev Konstantin  1795 BUL 0  20w1   9b½   2w0  13b0  15b0 1,5 0 17 19
20   Toncheva Nadya  1633 BUL   4w0  19b0  16w1 0 0 0 1 0 14 16
21   Bozilov Dragan  2084 SRB  13b0  10w0 0 0 0 0 0 0 12 13
                             
You find all details to this tournament under  http://chess-results.com/tnr247257.aspx?lan=1            
Chess-Tournament-Results-Server: Chess-Results                  

Крайно класиране за 8-ми международен турнир по класически шахмат Купа "Средец" 22.10-23.10.2016

ОСМИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР КУПА "СРЕДЕЦ"  - 22-23.10.2016        
Last update 23.10.2016 17:37:49                        
                           
Final Ranking crosstable after 6 Rounds                  
Rk. Name Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd Pts.  TB1 TB2 TB3
1 Raykov Stefan  #### BUL   9w1  11b1   4w1   5b½   7w1   2w½ 5 0 20 23
2 Metev Martin  #### BUL  10b0  15w1  19b1  12w1   5w1   1b½ 5 0 18 20
3 Dyakov Martin  #### BUL  20w1   7b½   5b½  17w1   4w½   8b1 5 0 17 19
4 Petkov Matey  #### BUL  13b1  10w1   1b0   8w1   3b½   6w½ 4 0 20 23
5 Todorov Nikolay  #### BUL  14w1  21b1   3w½   1w½   2b0  11b1 4 0 20 22
6 Andreev Dobrotich  #### BUL  19b½   8w0  15b1  16w1  10b1   4b½ 4 0 15 17
7 Stanchev Plamen  #### BUL  18b1   3w½  12b½  13w1   1b0  10w½ 4 0 19 21
8 Georgiev Konstantin  #### BUL  22w½   6b1  16w1   4b0   9w1   3w0 4 0 19 21
9 Mihalev Daniil  #### BUL   1b0  23w1  13b½  20w1   8b0  16w1 4 0 15 16
10 Ralchev Stoyan  #### BUL   2w1   4b0  11w½  22b1   6w0   7b½ 3 0 19 22
11 Ruschukov Boyan  #### BUL  15b1   1w0  10b½  19w1  12b½   5w0 3 0 18 20
12 Tzonev Kirjl  #### BUL  17w1  16b½   7w½   2b0  11w½  14b½ 3 0 16 18
13 Kamenov Valentin  #### BUL   4w0  20b1   9w½   7b0  18w½  21b1 3 0 15 17
14 Kostov Nikolay  #### BUL   5b0  18w0  23b1  15w½  17b1  12w½ 3 0 14 15
15 Ralchev Lachezar  #### BUL  11w0   2b0   6w0  14b½  20b1  19w1 3 0 17 18
16 Karaivanova Petya  #### BUL -1  12w½   8b0   6b0  23w1   9b0 3 0 17 18
17 Georgiev Nikolay  #### BUL  12b0 -1  21w1   3b0  14w0  18b½ 3 0 15 17
18 Mladenov Mladen  0 BUL   7w0  14b1  22w0  21b½  13b½  17w½ 3 0 14 16
19 Toncheva Nadya  #### BUL   6w½  22b1   2w0  11b0  21w½  15b0 2 0 17 18
20 Babatov Martin  #### BUL   3b0  13w0 -1   9b0  15w0  23b1 2 0 15 16
21 Ignatov Bojidar  #### BUL  23w+   5w0  17b0  18w½  19b½  13w0 2 0 14 16
22 Dereshki Dario  #### BUL   8b½  19w0  18b1  10w0 0 0 2 0 15 17
23 Mladenov Hristo  #### BUL  21b-   9b0  14w0 -1  16b0  20w0 1 0 14 15
                           
You find all details to this tournament under  http://chess-results.com/tnr242997.aspx?lan=1            
Chess-Tournament-Results-Server: Chess-Results              


 

 

Координати и местоположение на турнира

Please publish modules in offcanvas position.